A  A+ A+

Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe

Wyniki głosowania na listę komitetu w okręgu wyborczym

County Number głosy na listy komitetu
uprawnionych do głosowania wydanych kart do głosowania i wysłanych pakietów wyborczych kart ważnych(głosów oddanych) głosów ważnych liczba % głosów ważnych
gorzowski 54 341  9 566  9 566  9 202  630  6.85
krośnieński 45 082  7 037  7 037  6 714  920  13.70
międzyrzecki 47 613  8 445  8 443  7 984  552  6.91
nowosolski 69 279  12 309  12 309  11 869  591  4.98
słubicki 36 968  6 003  6 002  5 712  349  6.11
strzelecko-drezdenecki 40 219  5 738  5 736  5 466  632  11.56
sulęciński 28 566  4 671  4 670  4 450  396  8.90
świebodziński 44 516  8 121  8 120  7 850  662  8.43
zielonogórski 75 108  14 258  14 254  13 682  1 023  7.48
żagański 65 215  10 540  10 538  10 145  660  6.51
żarski 78 902  13 632  13 622  13 030  741  5.69
wschowski 31 040  4 847  4 847  4 645  382  8.22
Gorzów Wielkopolski 98 299  23 371  23 363  22 691  539  2.38
Zielona Góra 92 670  27 401  27 389  26 784  1 511  5.64
białogardzki 38 640  5 940  5 940  5 683  239  4.21
choszczeński 40 219  5 649  5 648  5 421  793  14.63
drawski 47 364  7 315  7 315  6 972  421  6.04
goleniowski 65 570  11 564  11 563  11 069  1 106  9.99
gryficki 49 605  8 725  8 724  8 352  695  8.32
gryfiński 66 243  10 878  10 878  10 429  450  4.31
kamieński 39 451  7 677  7 676  7 389  377  5.10
kołobrzeski 64 004  14 842  14 839  14 333  434  3.03
koszaliński 52 268  9 237  9 236  8 807  512  5.81
myśliborski 53 541  8 623  8 621  8 287  594  7.17
policki 56 131  13 967  13 965  13 529  303  2.24
pyrzycki 32 236  5 022  5 021  4 780  570  11.92
sławieński 46 085  7 825  7 824  7 454  1 094  14.68
stargardzki 95 597  18 911  18 906  18 219  661  3.63
szczecinecki 62 709  11 675  11 670  11 194  553  4.94
świdwiński 39 164  6 444  6 443  6 126  373  6.09
wałecki 42 873  7 206  7 205  6 914  432  6.25
łobeski 30 046  4 026  4 025  3 793  294  7.75
Koszalin 86 561  24 160  24 137  23 388  397  1.70
Szczecin 311 358  87 800  87 722  85 643  1 761  2.06
Świnoujście 33 303  7 904  7 902  7 702  161  2.09
Ogółem 2 160 786  441 329  441 156  425 708  21 808  5.12
Number Name and surname Liczba głosów na kandydata % głosów ważnych na kandydata/głosy na listę % głosów ważnych na kandydata/głosy ważne
FEDAK Jolanta Beata 6 906 31.67 1.62
RZEPA Jarosław Michał 4 010 18.39 0.94
KORCZYŃSKA Dorota Marta 1 383 6.34 0.32
SZYKUŁA Maciej Wawrzyniec 1 186 5.44 0.28
KRAWCZUK Jan 1 689 7.74 0.40
FIEDOROWICZ Czesław 2 466 11.31 0.58
KULINICZ Tomasz Teodor 1 012 4.64 0.24
ODACHOWSKA Agnieszka Maria 771 3.54 0.18
KUCHARSKA Barbara 1 141 5.23 0.27
MIĆKO Ryszard Józef 1 244 5.70 0.29

Wykaz posłów wybranych do Parlamentu Europejskiego

Name and surname Okręg wyborczy Electoral committee Liczba głosów na kandydata
GRÓBARCZYK Marek Józef 13  Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość  54 864 
LIBERADZKI Bogusław Marian 13  Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej-Unia Pracy  43 348 
ROSATI Dariusz Kajetan 13  Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP  84 686