A  A+ A+

Komitet Wyborczy Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro

Wyniki głosowania na listę komitetu w okręgu wyborczym

County Number głosy na listy komitetu
uprawnionych do głosowania wydanych kart do głosowania i wysłanych pakietów wyborczych kart ważnych(głosów oddanych) głosów ważnych liczba % głosów ważnych
bełchatowski 91 831  20 648  20 647  19 886  544  2.74
kutnowski 83 286  15 569  15 566  14 923  1 420  9.52
łaski 41 446  8 366  8 365  8 070  176  2.18
łęczycki 43 529  7 542  7 540  7 222  248  3.43
łowicki 65 994  13 583  13 583  13 064  304  2.33
łódzki wschodni 55 522  14 855  14 853  14 491  356  2.46
opoczyński 63 128  14 789  14 786  14 206  513  3.61
pabianicki 97 202  24 508  24 499  23 857  590  2.47
pajęczański 42 956  7 244  7 244  6 951  205  2.95
piotrkowski 73 131  14 406  14 404  13 887  503  3.62
poddębicki 34 642  6 776  6 775  6 476  138  2.13
radomszczański 94 997  17 669  17 667  16 963  862  5.08
rawski 40 244  8 495  8 493  8 157  127  1.56
sieradzki 98 051  20 067  20 065  19 277  507  2.63
skierniewicki 30 653  6 263  6 263  6 029  103  1.71
tomaszowski 96 429  21 982  21 980  21 267  397  1.87
wieluński 63 272  13 870  13 869  13 285  250  1.88
wieruszowski 34 125  6 857  6 856  6 558  183  2.79
zduńskowolski 54 336  11 254  11 249  10 902  269  2.47
zgierski 132 745  30 536  30 530  29 626  635  2.14
brzeziński 24 994  5 356  5 345  5 186  114  2.20
Łódź 572 680  167 807  167 720  164 210  2 429  1.48
Piotrków Trybunalski 61 824  14 750  14 742  14 342  229  1.60
Skierniewice 39 013  9 877  9 877  9 632  176  1.83
Ogółem 2 036 030  483 069  482 918  468 467  11 278  2.41
Number Name and surname Liczba głosów na kandydata % głosów ważnych na kandydata/głosy na listę % głosów ważnych na kandydata/głosy ważne
WOŹNIAK Tadeusz Jacek 4 952 43.91 1.06
SOWIŃSKA Ewa Barbara 1 283 11.38 0.27
MACIEJEWSKI Krzysztof 1 288 11.42 0.27
GENS Teresa Brygida 493 4.37 0.11
ROŻENEK Andrzej Franciszek 618 5.48 0.13
KOCZUR Marian Józef 402 3.56 0.09
ŚWIĄTKOWSKA Paulina Anna 493 4.37 0.11
SZYDŁOWSKI Adam Marian 527 4.67 0.11
OWCZAREK Izabela Oliwia 532 4.72 0.11
SŁOWIŃSKI Michał Piotr 690 6.12 0.15

Wykaz posłów wybranych do Parlamentu Europejskiego

Name and surname Okręg wyborczy Electoral committee Liczba głosów na kandydata
SARYUSZ-WOLSKI Jacek Emil Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP  97 551 
WOJCIECHOWSKI Janusz Czesław Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość  134 975