A  A+ A+

WYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO
Kod terytorialny gminy 146507 Numer obwodu głosowania 455
Okręg wyborczy nr 4 Constituency Electoral Commission in w Warszawie I
Voivodeship MAZOWIECKIE County Warszawa Community Praga-Południe
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej
Zespół Szkół nr 21 03-914 Praga-Południe ul. Saska 78
I. ROZLICZENIE KART DO GŁOSOWANIA
1. wyborców uprawionych do głosowania (umieszczonych w spisie) w chwili zakończenia głosowania 1698
1a. w tym umieszczonych w części A spisu wyborców 1696
1b. w tym umieszczonych w części B spisu wyborców 2
2. Komisja otrzymała kart do głosowania 1220
3. Nie wykorzystano kart do głosowania 429
4. Liczba wyborców, którym wydano karty do głosowania (liczba podpisów w spisie) 791
4a. w tym w części A spisu wyborców (obywatele polscy) 790
4b. w tym w części B spisu wyborców (obywatele UE niebędący obywatelami polskimi) 1
5. Liczba wyborców głosujących przez pełnomocnika 0
6. Liczba wyborców głosujących na podstawie zaświadczenia o prawie do głosowania 2
7. Liczba wyborców, którym wysłano pakiety wyborcze 0
8. Liczba otrzymanych kopert zwrotnych 0
8a. Liczba kopert zwrotnych, w których nie było oświadczenia o osobistym i tajnym oddaniu głosu 0
8b. Liczba kopert zwrotnych, w których oświadczenie nie było podpisane przez wyborcę 0
8c. Liczba kopert zwrotnych, w których nie było koperty na kartę do głosowania 0
8d. Liczba kopert zwrotnych, w których znajdowała się niezaklejona koperta na kartę do głosowania 0
8e. Liczba kopert na kartę do głosowania wrzuconych do urny 0
II. USTALENIE WYNIKÓW GŁOSOWANIA
9. Liczba kart wyjętych z urny 791
9a. w tym liczba kart wyjętych z kopert na karty do głosowania 0
10. Liczba kart nieważnych (innych niż urzędowo ustalone lub nieopatrzonych pieczęcią obwodowej komisji wyborczej) 0
11. Liczba kart ważnych 791
12. Liczba głosów nieważnych (z kart ważnych) 11
13. Liczba głosów ważnych oddanych łącznie na wszystkie listy kandydatów 780
Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:11
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. KURSKI Jacek Olgierd 9
2. WUJKOWSKA Hanna Małgorzata 0
3. MAKUCH Anna Katarzyna 0
4. CYMAŃSKI Mateusz 2
5. TYNIEC Danuta Maria 0
6. NOWAK Zenon Ryszard 0
7. ORŁOWSKA Monika 0
8. FILA Adam Jan 0
9. STRÓŻKA Bartłomiej Przemysław 0
10. GAJEWSKI Paweł 0
Total11
Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Narodowy
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:6
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. BOSAK Krzysztof 6
2. SAPIJASZKO Jan Paweł 0
3. DOMARADZKA Sylwia Dominika 0
4. WASIUKIEWICZ Anna Maria 0
5. MAŁECKI Paweł Jacek 0
6. PATEY Mariusz Bernard 0
7. MAŁYSZEK Paulina Danuta 0
8. KĄDZIELA Karolina Cecylia 0
9. WALCZAK Łukasz Marek 0
Total6
Lista nr 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej-Unia Pracy
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:35
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. OLEJNICZAK Wojciech Michał 22
2. PIEKARSKA Katarzyna Maria 6
3. BALICKI Marek Zbigniew 3
4. TYSIĄC Alicja Agnieszka 0
5. LEGIERSKI Krystian 4
6. WINIARCZYK-KOSSAKOWSKA Małgorzata Dorota 0
7. WIŚNIEWSKA Elżbieta Magdalena 0
8. PAPUGA Marek Zdzisław 0
9. GRUCHALSKI Grzegorz Jerzy 0
10. GADZINOWSKI Piotr 0
Total35
Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:190
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. KRASNODĘBSKI Zdzisław Marek 120
2. FOLTYN-KUBICKA Hanna 13
3. KRAJEWSKI Jarosław Karol 5
4. TOMASZEWSKA Ewa 5
5. JUREK Marek 36
6. KACZMARSKA Agnieszka 0
7. UŚCIŃSKI Piotr Michał 1
8. OŁDAKOWSKI Wojciech Jerzy 3
9. GÓRSKI Artur Cezary 2
10. CZERWIŃSKA Anita 5
Total190
Lista nr 5 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Europa Plus Twój Ruch
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:45
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. KALISZ Ryszard Roman 34
2. NOWICKA Wanda Hanna 10
3. ISZKOWSKI Krzysztof Stefan 0
4. SANKARI Nina 1
5. DĘBSKI Artur 0
6. OLEJNIK Katarzyna Barbara 0
7. SZYPUŁA Tomasz 0
8. TRAPSZO - DRABCZYŃSKA Daria Joanna 0
9. MAZUREK Aleksander Paweł 0
10. KOSTRZEWA Inga Krystyna 0
Total45
Lista nr 6 - Komitet Wyborczy Polska Razem Jarosława Gowina
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:39
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. KOWAL Paweł Robert 29
2. IGLICKA-OKÓLSKA Krystyna Ida 7
3. JEZIERSKA Barbara Łucja 1
4. PAZIEWSKA Elżbieta 2
5. BYLIŃSKI Janusz Józef 0
6. OMELAŃCZUK Mariusz Marek 0
7. ŁUGOWSKA Bożena Leokadia 0
8. WRZEŚNIAK Piotr Michał 0
9. MATYJASIAK Wojciech Robert 0
10. SZLĄZAK Tomasz Bartłomiej 0
Total39
Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:31
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. MARUSIK Michał 14
2. WILK Jacek 10
3. BIESZCZAD Grzegorz Tadeusz 0
4. BIEGAŁA Joanna Beata 2
5. SIUDYM Mariusz 0
6. KRZYSZTOFIK Joanna 1
7. BRONOWSKI Krzysztof Piotr 0
8. STRZODA Agnieszka Teresa 0
9. JANKOWSKA Alina Barbara 2
10. PAZIO Rafał Piotr 2
Total31
Lista nr 8 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:416
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. HÜBNER Danuta Maria 295
2. BONI Michał Jan 42
3. ZALEWSKI Paweł Ksawery 42
4. DĄBROWSKA Alicja 2
5. ROSS Tadeusz Edward 6
6. OLECHOWSKA Alicja Danuta 5
7. ŚWIĘCICKI Marcin 13
8. SKOLIMOWSKI Krzysztof Piotr 2
9. GAJEWSKA Kinga Magdalena 7
10. KOSECKI Roman Jacek 2
Total416
Lista nr 9 - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:2
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. BENEDYKCIŃSKI Grzegorz Józef 1
2. ŻELAZOWSKA Bożena Jadwiga 0
3. GRAJDA Dariusz Grzegorz 0
4. RUDZKA Lidia 0
5. KRĘŹLEWICZ Katarzyna Izabela 0
6. JAGODZIŃSKI Sylwester 0
7. ZALEWSKI Józef 0
8. ROSZKIEWICZ Waldemar Cezary 1
9. CICHOCKI Przemysław 0
10. RYŚ-FERENS Erwina Lilia 0
Total2
Lista nr 12 - Komitet Wyborczy Partia Zieloni
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:5
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. GRZYBEK Agnieszka Magdalena 2
2. WIECZOREK Artur Paweł 1
3. AULEJTNER Małgorzata Dorota 0
4. ILKA Grzegorz 0
5. SUFIN-JACQUEMART Ewa Anna 0
6. URBAN Mateusz Józef 0
7. DMOCHOWSKA Katarzyna 0
8. ŻURAWSKI Cezary 0
9. ZAWADZKA Jolanta Anna 2
10. KONIECZNY Maciej 0
Total5