A  A+ A+

WYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO
Kod terytorialny gminy 146507 Numer obwodu głosowania 457
Okręg wyborczy nr 4 Constituency Electoral Commission in w Warszawie I
Voivodeship MAZOWIECKIE County Warszawa Community Praga-Południe
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej
Zespół Szkół nr 77 03-936 Praga-Południe ul. Zwycięzców 7/9
I. ROZLICZENIE KART DO GŁOSOWANIA
1. wyborców uprawionych do głosowania (umieszczonych w spisie) w chwili zakończenia głosowania 1498
1a. w tym umieszczonych w części A spisu wyborców 1498
1b. w tym umieszczonych w części B spisu wyborców 0
2. Komisja otrzymała kart do głosowania 1070
3. Nie wykorzystano kart do głosowania 386
4. Liczba wyborców, którym wydano karty do głosowania (liczba podpisów w spisie) 684
4a. w tym w części A spisu wyborców (obywatele polscy) 684
4b. w tym w części B spisu wyborców (obywatele UE niebędący obywatelami polskimi) 0
5. Liczba wyborców głosujących przez pełnomocnika 0
6. Liczba wyborców głosujących na podstawie zaświadczenia o prawie do głosowania 4
7. Liczba wyborców, którym wysłano pakiety wyborcze 0
8. Liczba otrzymanych kopert zwrotnych 0
8a. Liczba kopert zwrotnych, w których nie było oświadczenia o osobistym i tajnym oddaniu głosu 0
8b. Liczba kopert zwrotnych, w których oświadczenie nie było podpisane przez wyborcę 0
8c. Liczba kopert zwrotnych, w których nie było koperty na kartę do głosowania 0
8d. Liczba kopert zwrotnych, w których znajdowała się niezaklejona koperta na kartę do głosowania 0
8e. Liczba kopert na kartę do głosowania wrzuconych do urny 0
II. USTALENIE WYNIKÓW GŁOSOWANIA
9. Liczba kart wyjętych z urny 684
9a. w tym liczba kart wyjętych z kopert na karty do głosowania 0
10. Liczba kart nieważnych (innych niż urzędowo ustalone lub nieopatrzonych pieczęcią obwodowej komisji wyborczej) 0
11. Liczba kart ważnych 684
12. Liczba głosów nieważnych (z kart ważnych) 11
13. Liczba głosów ważnych oddanych łącznie na wszystkie listy kandydatów 673
Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:9
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. KURSKI Jacek Olgierd 7
2. WUJKOWSKA Hanna Małgorzata 0
3. MAKUCH Anna Katarzyna 0
4. CYMAŃSKI Mateusz 0
5. TYNIEC Danuta Maria 0
6. NOWAK Zenon Ryszard 0
7. ORŁOWSKA Monika 0
8. FILA Adam Jan 0
9. STRÓŻKA Bartłomiej Przemysław 2
10. GAJEWSKI Paweł 0
Total9
Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Narodowy
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:2
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. BOSAK Krzysztof 2
2. SAPIJASZKO Jan Paweł 0
3. DOMARADZKA Sylwia Dominika 0
4. WASIUKIEWICZ Anna Maria 0
5. MAŁECKI Paweł Jacek 0
6. PATEY Mariusz Bernard 0
7. MAŁYSZEK Paulina Danuta 0
8. KĄDZIELA Karolina Cecylia 0
9. WALCZAK Łukasz Marek 0
Total2
Lista nr 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej-Unia Pracy
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:27
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. OLEJNICZAK Wojciech Michał 14
2. PIEKARSKA Katarzyna Maria 6
3. BALICKI Marek Zbigniew 2
4. TYSIĄC Alicja Agnieszka 0
5. LEGIERSKI Krystian 3
6. WINIARCZYK-KOSSAKOWSKA Małgorzata Dorota 1
7. WIŚNIEWSKA Elżbieta Magdalena 0
8. PAPUGA Marek Zdzisław 0
9. GRUCHALSKI Grzegorz Jerzy 0
10. GADZINOWSKI Piotr 1
Total27
Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:191
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. KRASNODĘBSKI Zdzisław Marek 98
2. FOLTYN-KUBICKA Hanna 13
3. KRAJEWSKI Jarosław Karol 5
4. TOMASZEWSKA Ewa 4
5. JUREK Marek 55
6. KACZMARSKA Agnieszka 2
7. UŚCIŃSKI Piotr Michał 3
8. OŁDAKOWSKI Wojciech Jerzy 4
9. GÓRSKI Artur Cezary 6
10. CZERWIŃSKA Anita 1
Total191
Lista nr 5 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Europa Plus Twój Ruch
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:53
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. KALISZ Ryszard Roman 34
2. NOWICKA Wanda Hanna 16
3. ISZKOWSKI Krzysztof Stefan 1
4. SANKARI Nina 0
5. DĘBSKI Artur 0
6. OLEJNIK Katarzyna Barbara 0
7. SZYPUŁA Tomasz 2
8. TRAPSZO - DRABCZYŃSKA Daria Joanna 0
9. MAZUREK Aleksander Paweł 0
10. KOSTRZEWA Inga Krystyna 0
Total53
Lista nr 6 - Komitet Wyborczy Polska Razem Jarosława Gowina
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:12
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. KOWAL Paweł Robert 9
2. IGLICKA-OKÓLSKA Krystyna Ida 0
3. JEZIERSKA Barbara Łucja 0
4. PAZIEWSKA Elżbieta 1
5. BYLIŃSKI Janusz Józef 0
6. OMELAŃCZUK Mariusz Marek 1
7. ŁUGOWSKA Bożena Leokadia 0
8. WRZEŚNIAK Piotr Michał 0
9. MATYJASIAK Wojciech Robert 0
10. SZLĄZAK Tomasz Bartłomiej 1
Total12
Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:23
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. MARUSIK Michał 10
2. WILK Jacek 8
3. BIESZCZAD Grzegorz Tadeusz 0
4. BIEGAŁA Joanna Beata 1
5. SIUDYM Mariusz 2
6. KRZYSZTOFIK Joanna 1
7. BRONOWSKI Krzysztof Piotr 1
8. STRZODA Agnieszka Teresa 0
9. JANKOWSKA Alina Barbara 0
10. PAZIO Rafał Piotr 0
Total23
Lista nr 8 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:344
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. HÜBNER Danuta Maria 244
2. BONI Michał Jan 39
3. ZALEWSKI Paweł Ksawery 26
4. DĄBROWSKA Alicja 4
5. ROSS Tadeusz Edward 7
6. OLECHOWSKA Alicja Danuta 3
7. ŚWIĘCICKI Marcin 14
8. SKOLIMOWSKI Krzysztof Piotr 2
9. GAJEWSKA Kinga Magdalena 2
10. KOSECKI Roman Jacek 3
Total344
Lista nr 9 - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:4
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. BENEDYKCIŃSKI Grzegorz Józef 2
2. ŻELAZOWSKA Bożena Jadwiga 0
3. GRAJDA Dariusz Grzegorz 0
4. RUDZKA Lidia 0
5. KRĘŹLEWICZ Katarzyna Izabela 2
6. JAGODZIŃSKI Sylwester 0
7. ZALEWSKI Józef 0
8. ROSZKIEWICZ Waldemar Cezary 0
9. CICHOCKI Przemysław 0
10. RYŚ-FERENS Erwina Lilia 0
Total4
Lista nr 12 - Komitet Wyborczy Partia Zieloni
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:8
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. GRZYBEK Agnieszka Magdalena 4
2. WIECZOREK Artur Paweł 0
3. AULEJTNER Małgorzata Dorota 0
4. ILKA Grzegorz 0
5. SUFIN-JACQUEMART Ewa Anna 1
6. URBAN Mateusz Józef 0
7. DMOCHOWSKA Katarzyna 1
8. ŻURAWSKI Cezary 0
9. ZAWADZKA Jolanta Anna 0
10. KONIECZNY Maciej 2
Total8