A  A+ A+

Komitet Wyborczy Polska Razem Jarosława Gowina

Wyniki głosowania na listę komitetu w okręgu wyborczym

County Number głosy na listy komitetu
uprawnionych do głosowania wydanych kart do głosowania i wysłanych pakietów wyborczych kart ważnych(głosów oddanych) głosów ważnych liczba % głosów ważnych
białobrzeski 27 174  4 586  4 585  4 374  68  1.55
ciechanowski 73 500  13 595  13 593  13 142  229  1.74
garwoliński 85 805  17 433  17 430  16 888  377  2.23
gostyniński 38 066  6 538  6 535  6 261  130  2.08
grójecki 79 511  16 020  16 018  15 505  288  1.86
kozienicki 51 714  9 560  9 558  9 216  244  2.65
lipski 29 902  4 489  4 489  4 318  98  2.27
łosicki 26 509  4 963  4 963  4 826  108  2.24
makowski 37 592  6 916  6 914  6 662  334  5.01
miński 116 425  27 784  27 780  26 899  654  2.43
mławski 58 909  8 965  8 964  8 578  180  2.10
ostrołęcki 69 962  11 473  11 472  11 061  253  2.29
ostrowski 60 378  11 785  11 785  11 464  177  1.54
płocki 87 882  14 719  14 719  14 013  369  2.63
płoński 71 314  10 289  10 289  9 843  195  1.98
przasnyski 42 548  7 558  7 558  7 277  528  7.26
przysuski 35 742  7 726  7 726  7 414  202  2.72
pułtuski 41 030  7 773  7 772  7 516  320  4.26
radomski 119 205  22 853  22 852  22 061  862  3.91
siedlecki 64 896  12 928  12 927  12 549  251  2.00
sierpecki 42 812  7 174  7 174  6 823  164  2.40
sochaczewski 67 450  13 058  13 057  12 595  261  2.07
sokołowski 46 249  10 284  10 282  9 966  171  1.72
szydłowiecki 32 561  5 816  5 816  5 537  99  1.79
węgrowski 54 800  10 578  10 577  10 229  187  1.83
wyszkowski 58 259  12 016  12 016  11 657  256  2.20
zwoleński 29 985  4 805  4 804  4 599  141  3.07
żuromiński 32 564  4 772  4 771  4 533  61  1.35
żyrardowski 59 831  13 350  13 345  12 849  303  2.36
Ostrołęka 42 666  10 250  10 248  9 929  189  1.90
Płock 99 810  23 056  23 046  22 373  923  4.13
Radom 174 354  46 745  46 725  45 577  1 487  3.26
Siedlce 61 332  16 016  16 012  15 532  376  2.42
Ogółem 2 020 737  405 873  405 802  392 066  10 485  2.67
Number Name and surname Liczba głosów na kandydata % głosów ważnych na kandydata/głosy na listę % głosów ważnych na kandydata/głosy ważne
CZARNECKI Marek Aleksander 4 060 38.72 1.04
MARKOWSKA-BZDUCHA Ewa Iwona 1 710 16.31 0.44
FLAKIEWICZ Marcin 969 9.24 0.25
KONIECKA-PIEŃKOS Wanda Jadwiga 520 4.96 0.13
BIEŃKOWSKI Krzysztof 928 8.85 0.24
BARAŃSKI Rafał Paweł 456 4.35 0.12
SZUMIATA Tadeusz 505 4.82 0.13
STRUDZIŃSKA Joanna Maria 343 3.27 0.09
CIEŚLIK Grażyna Bożena 332 3.17 0.08
KUKIEŁKA Sylwia 662 6.31 0.17

Wykaz posłów wybranych do Parlamentu Europejskiego

Name and surname Okręg wyborczy Electoral committee Liczba głosów na kandydata
KALINOWSKI Jarosław Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe  33 879 
PITERA Julia Teresa Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP  37 269 
KUŹMIUK Zbigniew Krzysztof Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość  69 035