A  A+ A+

Koalicyjny Komitet Wyborczy Europa Plus Twój Ruch

Wyniki głosowania na listę komitetu w okręgu wyborczym

County Number głosy na listy komitetu
uprawnionych do głosowania wydanych kart do głosowania i wysłanych pakietów wyborczych kart ważnych(głosów oddanych) głosów ważnych liczba % głosów ważnych
białobrzeski 27 174  4 586  4 585  4 374  68  1.55
ciechanowski 73 500  13 595  13 593  13 142  308  2.34
garwoliński 85 805  17 433  17 430  16 888  380  2.25
gostyniński 38 066  6 538  6 535  6 261  184  2.94
grójecki 79 511  16 020  16 018  15 505  342  2.21
kozienicki 51 714  9 560  9 558  9 216  256  2.78
lipski 29 902  4 489  4 489  4 318  91  2.11
łosicki 26 509  4 963  4 963  4 826  77  1.60
makowski 37 592  6 916  6 914  6 662  111  1.67
miński 116 425  27 784  27 780  26 899  923  3.43
mławski 58 909  8 965  8 964  8 578  182  2.12
ostrołęcki 69 962  11 473  11 472  11 061  188  1.70
ostrowski 60 378  11 785  11 785  11 464  204  1.78
płocki 87 882  14 719  14 719  14 013  348  2.48
płoński 71 314  10 289  10 289  9 843  287  2.92
przasnyski 42 548  7 558  7 558  7 277  125  1.72
przysuski 35 742  7 726  7 726  7 414  137  1.85
pułtuski 41 030  7 773  7 772  7 516  233  3.10
radomski 119 205  22 853  22 852  22 061  505  2.29
siedlecki 64 896  12 928  12 927  12 549  194  1.55
sierpecki 42 812  7 174  7 174  6 823  158  2.32
sochaczewski 67 450  13 058  13 057  12 595  311  2.47
sokołowski 46 249  10 284  10 282  9 966  202  2.03
szydłowiecki 32 561  5 816  5 816  5 537  110  1.99
węgrowski 54 800  10 578  10 577  10 229  175  1.71
wyszkowski 58 259  12 016  12 016  11 657  277  2.38
zwoleński 29 985  4 805  4 804  4 599  100  2.17
żuromiński 32 564  4 772  4 771  4 533  85  1.88
żyrardowski 59 831  13 350  13 345  12 849  550  4.28
Ostrołęka 42 666  10 250  10 248  9 929  292  2.94
Płock 99 810  23 056  23 046  22 373  1 169  5.23
Radom 174 354  46 745  46 725  45 577  1 638  3.59
Siedlce 61 332  16 016  16 012  15 532  500  3.22
Ogółem 2 020 737  405 873  405 802  392 066  10 710  2.73
Number Name and surname Liczba głosów na kandydata % głosów ważnych na kandydata/głosy na listę % głosów ważnych na kandydata/głosy ważne
CELIŃSKI Andrzej Bohdan 6 010 56.12 1.53
SUSZYŃSKA Krystyna 897 8.38 0.23
SAJAK Paweł Ireneusz 425 3.97 0.11
WAWER Iwona Kamila 401 3.74 0.10
RYFIŃSKI Armand Kamil 1 053 9.83 0.27
NIECKARZ Magdalena 259 2.42 0.07
MACIEJEC Piotr 271 2.53 0.07
GALASIEWICZ Katarzyna 213 1.99 0.05
WIECZOREK Grzegorz 331 3.09 0.08
SŁOMKOWSKA Aleksandra 850 7.94 0.22

Wykaz posłów wybranych do Parlamentu Europejskiego

Name and surname Okręg wyborczy Electoral committee Liczba głosów na kandydata
KALINOWSKI Jarosław Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe  33 879 
PITERA Julia Teresa Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP  37 269 
KUŹMIUK Zbigniew Krzysztof Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość  69 035