A  A+ A+

Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Narodowy

Wyniki głosowania na listę komitetu w okręgu wyborczym

County Number głosy na listy komitetu
uprawnionych do głosowania wydanych kart do głosowania i wysłanych pakietów wyborczych kart ważnych(głosów oddanych) głosów ważnych liczba % głosów ważnych
białobrzeski 27 174  4 586  4 585  4 374  54  1.23
ciechanowski 73 500  13 595  13 593  13 142  266  2.02
garwoliński 85 805  17 433  17 430  16 888  372  2.20
gostyniński 38 066  6 538  6 535  6 261  75  1.20
grójecki 79 511  16 020  16 018  15 505  224  1.44
kozienicki 51 714  9 560  9 558  9 216  168  1.82
lipski 29 902  4 489  4 489  4 318  95  2.20
łosicki 26 509  4 963  4 963  4 826  63  1.31
makowski 37 592  6 916  6 914  6 662  92  1.38
miński 116 425  27 784  27 780  26 899  563  2.09
mławski 58 909  8 965  8 964  8 578  160  1.87
ostrołęcki 69 962  11 473  11 472  11 061  166  1.50
ostrowski 60 378  11 785  11 785  11 464  152  1.33
płocki 87 882  14 719  14 719  14 013  181  1.29
płoński 71 314  10 289  10 289  9 843  135  1.37
przasnyski 42 548  7 558  7 558  7 277  91  1.25
przysuski 35 742  7 726  7 726  7 414  111  1.50
pułtuski 41 030  7 773  7 772  7 516  81  1.08
radomski 119 205  22 853  22 852  22 061  400  1.81
siedlecki 64 896  12 928  12 927  12 549  186  1.48
sierpecki 42 812  7 174  7 174  6 823  73  1.07
sochaczewski 67 450  13 058  13 057  12 595  132  1.05
sokołowski 46 249  10 284  10 282  9 966  189  1.90
szydłowiecki 32 561  5 816  5 816  5 537  131  2.37
węgrowski 54 800  10 578  10 577  10 229  195  1.91
wyszkowski 58 259  12 016  12 016  11 657  377  3.23
zwoleński 29 985  4 805  4 804  4 599  134  2.91
żuromiński 32 564  4 772  4 771  4 533  42  0.93
żyrardowski 59 831  13 350  13 345  12 849  201  1.56
Ostrołęka 42 666  10 250  10 248  9 929  161  1.62
Płock 99 810  23 056  23 046  22 373  275  1.23
Radom 174 354  46 745  46 725  45 577  922  2.02
Siedlce 61 332  16 016  16 012  15 532  219  1.41
Ogółem 2 020 737  405 873  405 802  392 066  6 686  1.71
Number Name and surname Liczba głosów na kandydata % głosów ważnych na kandydata/głosy na listę % głosów ważnych na kandydata/głosy ważne
TUMANOWICZ Witold Sławomir 2 750 41.13 0.70
CZARNECKI Norman Tomasz 1 473 22.03 0.38
PIÓRO Tomasz Grzegorz 295 4.41 0.08
SAPIJASZKO Joanna Elżbieta 274 4.10 0.07
GŁOWACKI Piotr 593 8.87 0.15
GOŁAWSKI Zygmunt Michał 150 2.24 0.04
SMOSARSKA Dorota 319 4.77 0.08
KORZENIEWSKA Magdalena 271 4.05 0.07
BONISŁAWSKA Żaneta Magdalena 132 1.97 0.03
CZYŻEWSKI Przemysław 429 6.42 0.11

Wykaz posłów wybranych do Parlamentu Europejskiego

Name and surname Okręg wyborczy Electoral committee Liczba głosów na kandydata
KALINOWSKI Jarosław Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe  33 879 
PITERA Julia Teresa Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP  37 269 
KUŹMIUK Zbigniew Krzysztof Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość  69 035