A  A+ A+

Komitet Wyborczy Polska Razem Jarosława Gowina

Wyniki głosowania na listę komitetu w okręgu wyborczym

County Number głosy na listy komitetu
uprawnionych do głosowania wydanych kart do głosowania i wysłanych pakietów wyborczych kart ważnych(głosów oddanych) głosów ważnych liczba % głosów ważnych
bełchatowski 91 831  20 648  20 647  19 886  383  1.93
kutnowski 83 286  15 569  15 566  14 923  221  1.48
łaski 41 446  8 366  8 365  8 070  204  2.53
łęczycki 43 529  7 542  7 540  7 222  182  2.52
łowicki 65 994  13 583  13 583  13 064  482  3.69
łódzki wschodni 55 522  14 855  14 853  14 491  358  2.47
opoczyński 63 128  14 789  14 786  14 206  207  1.46
pabianicki 97 202  24 508  24 499  23 857  605  2.54
pajęczański 42 956  7 244  7 244  6 951  105  1.51
piotrkowski 73 131  14 406  14 404  13 887  228  1.64
poddębicki 34 642  6 776  6 775  6 476  260  4.01
radomszczański 94 997  17 669  17 667  16 963  236  1.39
rawski 40 244  8 495  8 493  8 157  117  1.43
sieradzki 98 051  20 067  20 065  19 277  364  1.89
skierniewicki 30 653  6 263  6 263  6 029  81  1.34
tomaszowski 96 429  21 982  21 980  21 267  409  1.92
wieluński 63 272  13 870  13 869  13 285  234  1.76
wieruszowski 34 125  6 857  6 856  6 558  109  1.66
zduńskowolski 54 336  11 254  11 249  10 902  296  2.72
zgierski 132 745  30 536  30 530  29 626  715  2.41
brzeziński 24 994  5 356  5 345  5 186  80  1.54
Łódź 572 680  167 807  167 720  164 210  4 910  2.99
Piotrków Trybunalski 61 824  14 750  14 742  14 342  293  2.04
Skierniewice 39 013  9 877  9 877  9 632  253  2.63
Ogółem 2 036 030  483 069  482 918  468 467  11 332  2.42
Number Name and surname Liczba głosów na kandydata % głosów ważnych na kandydata/głosy na listę % głosów ważnych na kandydata/głosy ważne
GODSON John Abraham 7 882 69.56 1.68
NOWAK Małgorzata Eugenia 844 7.45 0.18
WARZECHA Jarosław Jerzy 416 3.67 0.09
WALCZAK Joanna Izabela 717 6.33 0.15
ARKUSZ Radosław Michał 382 3.37 0.08
BORKOWSKI Bartosz Mieczysław 271 2.39 0.06
BŁOŃSKA-SUK Marzena Małgorzata 242 2.14 0.05
STEFANEK Mirosław Wojciech 156 1.38 0.03
KUPIS-URBANIAK Mirosława 145 1.28 0.03
GAWRON Jakub Mateusz 277 2.44 0.06

Wykaz posłów wybranych do Parlamentu Europejskiego

Name and surname Okręg wyborczy Electoral committee Liczba głosów na kandydata
SARYUSZ-WOLSKI Jacek Emil Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP  97 551 
WOJCIECHOWSKI Janusz Czesław Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość  134 975