A  A+ A+

WYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO
Kod terytorialny gminy 200403 Numer obwodu głosowania 8
Okręg wyborczy nr 3 Constituency Electoral Commission in w Łomży
Voivodeship PODLASKIE County grajewski Community Radziłów
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej
Biblioteka Samorządowa w Radziłowie 19-213 Radziłów Plac 500-lecia 15
I. ROZLICZENIE KART DO GŁOSOWANIA
1. wyborców uprawionych do głosowania (umieszczonych w spisie) w chwili zakończenia głosowania 1191
1a. w tym umieszczonych w części A spisu wyborców 1191
1b. w tym umieszczonych w części B spisu wyborców 0
2. Komisja otrzymała kart do głosowania 800
3. Nie wykorzystano kart do głosowania 616
4. Liczba wyborców, którym wydano karty do głosowania (liczba podpisów w spisie) 184
4a. w tym w części A spisu wyborców (obywatele polscy) 184
4b. w tym w części B spisu wyborców (obywatele UE niebędący obywatelami polskimi) 0
5. Liczba wyborców głosujących przez pełnomocnika 0
6. Liczba wyborców głosujących na podstawie zaświadczenia o prawie do głosowania 4
7. Liczba wyborców, którym wysłano pakiety wyborcze 0
8. Liczba otrzymanych kopert zwrotnych 0
8a. Liczba kopert zwrotnych, w których nie było oświadczenia o osobistym i tajnym oddaniu głosu 0
8b. Liczba kopert zwrotnych, w których oświadczenie nie było podpisane przez wyborcę 0
8c. Liczba kopert zwrotnych, w których nie było koperty na kartę do głosowania 0
8d. Liczba kopert zwrotnych, w których znajdowała się niezaklejona koperta na kartę do głosowania 0
8e. Liczba kopert na kartę do głosowania wrzuconych do urny 0
II. USTALENIE WYNIKÓW GŁOSOWANIA
9. Liczba kart wyjętych z urny 184
9a. w tym liczba kart wyjętych z kopert na karty do głosowania 0
10. Liczba kart nieważnych (innych niż urzędowo ustalone lub nieopatrzonych pieczęcią obwodowej komisji wyborczej) 0
11. Liczba kart ważnych 184
12. Liczba głosów nieważnych (z kart ważnych) 8
13. Liczba głosów ważnych oddanych łącznie na wszystkie listy kandydatów 176
Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:2
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. MOJZESOWICZ Maciej 1
2. WIRSKA Elżbieta Ewa 0
3. KOWSZYŃSKI Paweł Andrzej 1
4. TARGOŃSKI Robert 0
5. ZDRODOWSKA Honorata 0
6. ŁUCKIEWICZ Adrian 0
7. WITKOWSKI Henryk 0
8. BAKUNOWICZ-BOGACZUK Agnieszka 0
9. RUDNICKA Aleksandra Helena 0
10. NOWACKI Robert Krzysztof 0
Total2
Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Narodowy
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:8
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. LISIECKI Piotr Cezary 1
2. ANDRUSZKIEWICZ Adam 5
3. RYKACZEWSKI Dawid 0
4. JĘDRZEJEWSKA Aleksandra 0
5. BAŃKOWSKA Krystyna 0
6. ZALEWSKI Henryk Eugeniusz 0
7. SZURMIEJ Ilona Agata 1
8. TOMCZUK Ewa 0
9. SUPIŃSKA Emilia Anna 1
10. WYSOCKI Kamil Michał 0
Total8
Lista nr 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej-Unia Pracy
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:3
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. IWIŃSKI Tadeusz 2
2. BIL-JARUZELSKA Małgorzata Anna 0
3. CZYKWIN Eugeniusz 1
4. MAŃKUT Władysław 0
5. KIERES-SALAMOŃSKI Ilona 0
6. PIASECKA Izabela Agnieszka 0
7. JESIEŃ Anna Marta 0
8. ŁADA Robert 0
9. TOPCZYŁKO Bożena 0
10. BAGAN Bożena Waleria 0
Total3
Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:68
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. KARSKI Karol Adam 31
2. PIONTKOWSKI Dariusz 22
3. ARENT Iwona Ewa 1
4. BABALSKI Zbigniew 0
5. KOBYLIŃSKA Zdzisława Marianna 2
6. SZMIT Jerzy 0
7. MUZYK Agnieszka Barbara 1
8. SIEKIERKO Łukasz 3
9. ANTYPIUK Beata 0
10. ZIELIŃSKI Jarosław 8
Total68
Lista nr 5 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Europa Plus Twój Ruch
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:4
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. KOWALSKA Wioletta Małgorzata 0
2. WORONIECKI Mirosław 0
3. ANTOSIK Maja Edyta 0
4. LESZCZYŃSKI Robert 2
5. KWAŚNIEWSKA Jolanta 1
6. GROMADZKI Sławomir 0
7. POLKOWSKA-KRUPIŃSKA Edyta 0
8. ŻEBROWSKI Kamil 1
9. HOŁUSZKO Ewa Maria 0
10. PENKALSKI Wojciech Adam 0
Total4
Lista nr 6 - Komitet Wyborczy Polska Razem Jarosława Gowina
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:2
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. ŻALEK Jacek 1
2. ŁUBIŃSKI Wiesław 0
3. KOBIELA Renata Małgorzata 0
4. ROSZKOWSKI Jacek 0
5. PŁACZKOWSKA-BUJKO Katarzyna Marta 0
6. KĘDRA-PTASZYŃSKA Dorota 1
7. ADAMCZAK Ryszard Henryk 0
8. RZEMIENIECKA Beata Jolanta 0
9. KŁOCZKO Grzegorz 0
10. TRAWIŃSKA Halina 0
Total2
Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:21
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. WYRĘBEK Andrzej Piotr 13
2. MEGER Adrian Franciszek 1
3. FILIPOWICZ Mariusz Robert 4
4. WINOWSKA Urszula 0
5. GONCZARUK Paweł 1
6. GOŁASZEWSKA Małgorzata 1
7. SZYDLARSKI Michał 0
8. SIDZ Agata 0
9. MICHALIK Paweł Jakub 0
10. KLUSKIEWICZ Anna Maria 1
Total21
Lista nr 8 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:17
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. KUDRYCKA Barbara 12
2. PAPKE Paweł 1
3. NASZKIEWICZ Anna 0
4. WCISŁA Jerzy 0
5. MANTUR Mikołaj 0
6. PIŁAT Krzysztof 2
7. KISIEL Cezary Mikołaj 0
8. CWALIŃSKA Monika 1
9. KUSAK Włodzimierz Leszek 1
10. HORDEJUK Bernadeta Justyna 0
Total17
Lista nr 9 - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:50
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. ŻELICHOWSKI Stanisław 10
2. BORAWSKI Edmund 37
3. BASZKO Mieczysław Kazimierz 1
4. ŻYLIŃSKI Wiesław 0
5. BIELAWSKA Barbara 0
6. WŁODKOWSKI Zbigniew 0
7. BRONAKOWSKA Elżbieta Anna 0
8. JASKULSKA Sylwia Monika 0
9. ZYSK Danuta 1
10. DZIERZGOWSKI Wojciech 1
Total50
Lista nr 10 - Komitet Wyborczy Demokracja Bezpośrednia
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:0
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. RADZISZEWSKI Jarosław 0
2. ANDRUKIEWICZ Marta 0
3. CYBULKO Marek 0
4. RADZISZEWSKI Adrian 0
5. KALINOWSKI Adam 0
6. ŁOCHNICKA Katarzyna 0
7. RADZISZEWSKA Dorota 0
Total0
Lista nr 11 - Komitet Wyborczy Samoobrona
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:1
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. PERKOWSKI Jan 0
2. PISZCZATOWSKA Katarzyna 1
3. WRÓBLEWSKI Kazimierz 0
4. JAGŁOWSKA Anna 0
5. RÓŻAŃSKI Sławomir Andrzej 0
6. MIKUCKI Leszek 0
7. PIETRZAK Ewa 0
8. JAGŁOWSKI Dariusz Stanisław 0
9. MAJCHRZAK Andrzej Józef 0
Total1