A  A+ A+

WYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO
Kod terytorialny gminy 206201 Numer obwodu głosowania 12
Okręg wyborczy nr 3 Constituency Electoral Commission in w Łomży
Voivodeship PODLASKIE County Łomża Community Łomża
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej
Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji Zakład Budżetowy w Łomży 18-400 Łomża ul. Spokojna 9
I. ROZLICZENIE KART DO GŁOSOWANIA
1. wyborców uprawionych do głosowania (umieszczonych w spisie) w chwili zakończenia głosowania 1426
1a. w tym umieszczonych w części A spisu wyborców 1426
1b. w tym umieszczonych w części B spisu wyborców 0
2. Komisja otrzymała kart do głosowania 1000
3. Nie wykorzystano kart do głosowania 769
4. Liczba wyborców, którym wydano karty do głosowania (liczba podpisów w spisie) 231
4a. w tym w części A spisu wyborców (obywatele polscy) 231
4b. w tym w części B spisu wyborców (obywatele UE niebędący obywatelami polskimi) 0
5. Liczba wyborców głosujących przez pełnomocnika 0
6. Liczba wyborców głosujących na podstawie zaświadczenia o prawie do głosowania 0
7. Liczba wyborców, którym wysłano pakiety wyborcze 0
8. Liczba otrzymanych kopert zwrotnych 0
8a. Liczba kopert zwrotnych, w których nie było oświadczenia o osobistym i tajnym oddaniu głosu 0
8b. Liczba kopert zwrotnych, w których oświadczenie nie było podpisane przez wyborcę 0
8c. Liczba kopert zwrotnych, w których nie było koperty na kartę do głosowania 0
8d. Liczba kopert zwrotnych, w których znajdowała się niezaklejona koperta na kartę do głosowania 0
8e. Liczba kopert na kartę do głosowania wrzuconych do urny 0
II. USTALENIE WYNIKÓW GŁOSOWANIA
9. Liczba kart wyjętych z urny 231
9a. w tym liczba kart wyjętych z kopert na karty do głosowania 0
10. Liczba kart nieważnych (innych niż urzędowo ustalone lub nieopatrzonych pieczęcią obwodowej komisji wyborczej) 0
11. Liczba kart ważnych 231
12. Liczba głosów nieważnych (z kart ważnych) 6
13. Liczba głosów ważnych oddanych łącznie na wszystkie listy kandydatów 225
Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:8
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. MOJZESOWICZ Maciej 2
2. WIRSKA Elżbieta Ewa 1
3. KOWSZYŃSKI Paweł Andrzej 0
4. TARGOŃSKI Robert 2
5. ZDRODOWSKA Honorata 0
6. ŁUCKIEWICZ Adrian 1
7. WITKOWSKI Henryk 2
8. BAKUNOWICZ-BOGACZUK Agnieszka 0
9. RUDNICKA Aleksandra Helena 0
10. NOWACKI Robert Krzysztof 0
Total8
Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Narodowy
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:7
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. LISIECKI Piotr Cezary 2
2. ANDRUSZKIEWICZ Adam 1
3. RYKACZEWSKI Dawid 1
4. JĘDRZEJEWSKA Aleksandra 1
5. BAŃKOWSKA Krystyna 0
6. ZALEWSKI Henryk Eugeniusz 0
7. SZURMIEJ Ilona Agata 0
8. TOMCZUK Ewa 2
9. SUPIŃSKA Emilia Anna 0
10. WYSOCKI Kamil Michał 0
Total7
Lista nr 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej-Unia Pracy
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:12
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. IWIŃSKI Tadeusz 7
2. BIL-JARUZELSKA Małgorzata Anna 2
3. CZYKWIN Eugeniusz 0
4. MAŃKUT Władysław 1
5. KIERES-SALAMOŃSKI Ilona 0
6. PIASECKA Izabela Agnieszka 0
7. JESIEŃ Anna Marta 0
8. ŁADA Robert 2
9. TOPCZYŁKO Bożena 0
10. BAGAN Bożena Waleria 0
Total12
Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:120
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. KARSKI Karol Adam 75
2. PIONTKOWSKI Dariusz 12
3. ARENT Iwona Ewa 3
4. BABALSKI Zbigniew 0
5. KOBYLIŃSKA Zdzisława Marianna 3
6. SZMIT Jerzy 0
7. MUZYK Agnieszka Barbara 8
8. SIEKIERKO Łukasz 5
9. ANTYPIUK Beata 1
10. ZIELIŃSKI Jarosław 13
Total120
Lista nr 5 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Europa Plus Twój Ruch
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:4
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. KOWALSKA Wioletta Małgorzata 2
2. WORONIECKI Mirosław 0
3. ANTOSIK Maja Edyta 0
4. LESZCZYŃSKI Robert 0
5. KWAŚNIEWSKA Jolanta 1
6. GROMADZKI Sławomir 0
7. POLKOWSKA-KRUPIŃSKA Edyta 0
8. ŻEBROWSKI Kamil 1
9. HOŁUSZKO Ewa Maria 0
10. PENKALSKI Wojciech Adam 0
Total4
Lista nr 6 - Komitet Wyborczy Polska Razem Jarosława Gowina
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:10
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. ŻALEK Jacek 8
2. ŁUBIŃSKI Wiesław 1
3. KOBIELA Renata Małgorzata 0
4. ROSZKOWSKI Jacek 0
5. PŁACZKOWSKA-BUJKO Katarzyna Marta 1
6. KĘDRA-PTASZYŃSKA Dorota 0
7. ADAMCZAK Ryszard Henryk 0
8. RZEMIENIECKA Beata Jolanta 0
9. KŁOCZKO Grzegorz 0
10. TRAWIŃSKA Halina 0
Total10
Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:18
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. WYRĘBEK Andrzej Piotr 11
2. MEGER Adrian Franciszek 2
3. FILIPOWICZ Mariusz Robert 3
4. WINOWSKA Urszula 0
5. GONCZARUK Paweł 0
6. GOŁASZEWSKA Małgorzata 0
7. SZYDLARSKI Michał 0
8. SIDZ Agata 0
9. MICHALIK Paweł Jakub 1
10. KLUSKIEWICZ Anna Maria 1
Total18
Lista nr 8 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:38
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. KUDRYCKA Barbara 30
2. PAPKE Paweł 0
3. NASZKIEWICZ Anna 1
4. WCISŁA Jerzy 0
5. MANTUR Mikołaj 0
6. PIŁAT Krzysztof 1
7. KISIEL Cezary Mikołaj 5
8. CWALIŃSKA Monika 0
9. KUSAK Włodzimierz Leszek 0
10. HORDEJUK Bernadeta Justyna 1
Total38
Lista nr 9 - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:8
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. ŻELICHOWSKI Stanisław 4
2. BORAWSKI Edmund 1
3. BASZKO Mieczysław Kazimierz 0
4. ŻYLIŃSKI Wiesław 0
5. BIELAWSKA Barbara 0
6. WŁODKOWSKI Zbigniew 0
7. BRONAKOWSKA Elżbieta Anna 0
8. JASKULSKA Sylwia Monika 0
9. ZYSK Danuta 0
10. DZIERZGOWSKI Wojciech 3
Total8
Lista nr 10 - Komitet Wyborczy Demokracja Bezpośrednia
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:0
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. RADZISZEWSKI Jarosław 0
2. ANDRUKIEWICZ Marta 0
3. CYBULKO Marek 0
4. RADZISZEWSKI Adrian 0
5. KALINOWSKI Adam 0
6. ŁOCHNICKA Katarzyna 0
7. RADZISZEWSKA Dorota 0
Total0
Lista nr 11 - Komitet Wyborczy Samoobrona
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:0
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. PERKOWSKI Jan 0
2. PISZCZATOWSKA Katarzyna 0
3. WRÓBLEWSKI Kazimierz 0
4. JAGŁOWSKA Anna 0
5. RÓŻAŃSKI Sławomir Andrzej 0
6. MIKUCKI Leszek 0
7. PIETRZAK Ewa 0
8. JAGŁOWSKI Dariusz Stanisław 0
9. MAJCHRZAK Andrzej Józef 0
Total0