A  A+ A+

WYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO
Kod terytorialny gminy 306101 Numer obwodu głosowania 16
Okręg wyborczy nr 7 Constituency Electoral Commission in w Kaliszu
Voivodeship WIELKOPOLSKIE County Kalisz Community Kalisz
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej
Domcar Sp. z o.o. 62-800 Kalisz ul.Poznańska 24
I. ROZLICZENIE KART DO GŁOSOWANIA
1. wyborców uprawionych do głosowania (umieszczonych w spisie) w chwili zakończenia głosowania 1880
1a. w tym umieszczonych w części A spisu wyborców 1880
1b. w tym umieszczonych w części B spisu wyborców 0
2. Komisja otrzymała kart do głosowania 1313
3. Nie wykorzystano kart do głosowania 771
4. Liczba wyborców, którym wydano karty do głosowania (liczba podpisów w spisie) 542
4a. w tym w części A spisu wyborców (obywatele polscy) 542
4b. w tym w części B spisu wyborców (obywatele UE niebędący obywatelami polskimi) 0
5. Liczba wyborców głosujących przez pełnomocnika 0
6. Liczba wyborców głosujących na podstawie zaświadczenia o prawie do głosowania 5
7. Liczba wyborców, którym wysłano pakiety wyborcze 0
8. Liczba otrzymanych kopert zwrotnych 0
8a. Liczba kopert zwrotnych, w których nie było oświadczenia o osobistym i tajnym oddaniu głosu 0
8b. Liczba kopert zwrotnych, w których oświadczenie nie było podpisane przez wyborcę 0
8c. Liczba kopert zwrotnych, w których nie było koperty na kartę do głosowania 0
8d. Liczba kopert zwrotnych, w których znajdowała się niezaklejona koperta na kartę do głosowania 0
8e. Liczba kopert na kartę do głosowania wrzuconych do urny 0
II. USTALENIE WYNIKÓW GŁOSOWANIA
9. Liczba kart wyjętych z urny 542
9a. w tym liczba kart wyjętych z kopert na karty do głosowania 0
10. Liczba kart nieważnych (innych niż urzędowo ustalone lub nieopatrzonych pieczęcią obwodowej komisji wyborczej) 0
11. Liczba kart ważnych 542
12. Liczba głosów nieważnych (z kart ważnych) 17
13. Liczba głosów ważnych oddanych łącznie na wszystkie listy kandydatów 525
Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:11
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. DERA Andrzej Mikołaj 2
2. TOMCZAK Witold Stanisław 4
3. PIETRZYKOWSKA-ĆWIEK Grażyna 0
4. JĘDRECKA Jolanta Janina 0
5. PROSTKO-PROSTYŃSKI Michał 1
6. MYKYTYN Anna Beata 2
7. SOBKOWIAK Łukasz Wojciech 0
8. DOBOSZ Małgorzata Agnieszka 1
9. CHĄDZYŃSKA Małgorzata 0
10. MASŁOWSKI Arkadiusz 1
Total11
Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Narodowy
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:7
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. JÓZWIAK Bartosz 1
2. WITZBERG Maciej 0
4. WIŚNIEWSKI Maciej 1
5. BŁOSZYK Klaudia Justyna 0
6. JANUSZ Agata Joanna 3
7. JANKOWSKI Maciej Filip 0
8. TOMASZEWSKA Agnieszka 1
9. SMEKTAŁA Aleksandra Agnieszka 0
10. HANC Tomasz Ryszard 1
Total7
Lista nr 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej-Unia Pracy
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:53
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. ŁYBACKA Krystyna Maria 11
2. SZCZEPAŃSKI Wiesław Andrzej 2
3. KRETKOWSKA Katarzyna Maria 2
4. TOMASZEWSKI Tadeusz 0
5. KACZMAREK-LEKI Vanessa Małgorzata 1
6. AJCHLER Romuald Kazimierz 0
7. STREKER-DEMBIŃSKA Elżbieta 0
8. NIEDBAŁA Marek Leon 0
9. WITKOWSKA Karolina Joanna 1
10. ALEKSANDRZAK Leszek Grzegorz 36
Total53
Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:123
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. CZARNECKI Ryszard Henryk 32
2. DZIUBA Tadeusz Antoni 0
3. ROGACKI Adam Maksym 84
4. DERA-SZYMAŃSKA Karolina Teresa 5
5. HINC Sławomir Michał 0
6. WICHNIEWICZ Maria Joanna 2
7. SOWA Marek Jan 0
8. SOBOTA Halina Teresa 0
9. JEMIELITY Ewa Anna 0
10. MASIEL Jan Tadeusz 0
Total123
Lista nr 5 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Europa Plus Twój Ruch
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:25
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. SIWIEC Marek Maciej 18
2. ŁUKOMSKA-PYŻALSKA Izabella Dorota 5
3. KŁOSOWSKI Krzysztof 0
4. BANAŚ Paulina Ewa 0
5. BANASZAK Maciej 0
6. PANKOWSKA Justyna Agnieszka 0
7. SCHUPKE Stanisław 0
8. HAJDUŚ Bożena 0
9. OSTROWSKI Krzysztof Mariusz 0
10. KOSIŃSKA Monika 2
Total25
Lista nr 6 - Komitet Wyborczy Polska Razem Jarosława Gowina
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:12
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. LIPIŃSKI Dariusz Tadeusz 6
2. FRANKIEWICZ Joanna Dorota 0
3. MIRECKA-KATULSKA Agnieszka 6
4. MICHALAK Agnieszka 0
5. PIECHOWIAK Grzegorz 0
6. BRĘCZEWSKA Andżelika 0
7. STRZYŻEWSKI Rafał 0
8. JARMUSZKIEWICZ Krystian 0
9. GÓRECKI Robert Jarosław 0
10. BARYS Elżbieta Krystyna 0
Total12
Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:57
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. KOPACZ Zygmunt Bolesław 37
2. ADAMCZAK Michał Marek 5
3. ŻUPAŃSKA-ADAMIAK Janina 1
4. RYBARCZYK Tomasz 0
5. SZYMAŃSKI Kasper Jakub 5
6. KURASZKIEWICZ Joanna Małgorzata 1
7. INDRZEJCZAK Dawid 0
8. OSTASZEWSKA Agata Jadwiga 2
9. WAWRZYNIAK Piotr Bogusław 1
10. CZYŻ Natalia Maria 5
Total57
Lista nr 8 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:202
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. KOZŁOWSKA-RAJEWICZ Agnieszka 49
2. SZEJNFELD Adam Stanisław 80
3. WOŹNIAK Marek 11
4. WASZAK Małgorzata 5
5. WODZIŃSKA Marzena Renata 50
6. PIWOŃSKI Krzysztof Benedykt 0
7. PILAK Dariusz Józef 1
8. WILKOSZARSKA Krystyna 0
9. CZACHURA Barbara Henryka 2
10. STULIGROSZ Michał 4
Total202
Lista nr 9 - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:35
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. GRZYB Andrzej Marian 27
2. MOŻDŻANOWSKA Andżelika Anna 7
3. GRZESZCZAK Eugeniusz Tomasz 0
4. JANKOWIAK Wojciech 0
5. SZALCZYK Zofia Barbara 0
6. PASZYK Krzysztof Michał 0
7. KAŹMIERCZAK Mirosława Katarzyna 0
8. KUBIAK Andrzej 0
9. CHOJNACKA Andżelika Helena 1
10. BAUMGART Marek Piotr 0
Total35