A  A+ A+

WYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO
Kod terytorialny gminy 306101 Numer obwodu głosowania 36
Okręg wyborczy nr 7 Constituency Electoral Commission in w Kaliszu
Voivodeship WIELKOPOLSKIE County Kalisz Community Kalisz
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej
Zespół Szkolno-Przedszkolny Nr 1 Szkoła Podstawowa Nr 15 im. Szarych Szeregów 62-800 Kalisz ul.Wykopaliskowa 45
I. ROZLICZENIE KART DO GŁOSOWANIA
1. wyborców uprawionych do głosowania (umieszczonych w spisie) w chwili zakończenia głosowania 2203
1a. w tym umieszczonych w części A spisu wyborców 2203
1b. w tym umieszczonych w części B spisu wyborców 0
2. Komisja otrzymała kart do głosowania 1522
3. Nie wykorzystano kart do głosowania 1002
4. Liczba wyborców, którym wydano karty do głosowania (liczba podpisów w spisie) 520
4a. w tym w części A spisu wyborców (obywatele polscy) 520
4b. w tym w części B spisu wyborców (obywatele UE niebędący obywatelami polskimi) 0
5. Liczba wyborców głosujących przez pełnomocnika 0
6. Liczba wyborców głosujących na podstawie zaświadczenia o prawie do głosowania 0
7. Liczba wyborców, którym wysłano pakiety wyborcze 0
8. Liczba otrzymanych kopert zwrotnych 0
8a. Liczba kopert zwrotnych, w których nie było oświadczenia o osobistym i tajnym oddaniu głosu 0
8b. Liczba kopert zwrotnych, w których oświadczenie nie było podpisane przez wyborcę 0
8c. Liczba kopert zwrotnych, w których nie było koperty na kartę do głosowania 0
8d. Liczba kopert zwrotnych, w których znajdowała się niezaklejona koperta na kartę do głosowania 0
8e. Liczba kopert na kartę do głosowania wrzuconych do urny 0
II. USTALENIE WYNIKÓW GŁOSOWANIA
9. Liczba kart wyjętych z urny 520
9a. w tym liczba kart wyjętych z kopert na karty do głosowania 0
10. Liczba kart nieważnych (innych niż urzędowo ustalone lub nieopatrzonych pieczęcią obwodowej komisji wyborczej) 0
11. Liczba kart ważnych 520
12. Liczba głosów nieważnych (z kart ważnych) 16
13. Liczba głosów ważnych oddanych łącznie na wszystkie listy kandydatów 504
Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:19
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. DERA Andrzej Mikołaj 6
2. TOMCZAK Witold Stanisław 7
3. PIETRZYKOWSKA-ĆWIEK Grażyna 0
4. JĘDRECKA Jolanta Janina 0
5. PROSTKO-PROSTYŃSKI Michał 0
6. MYKYTYN Anna Beata 2
7. SOBKOWIAK Łukasz Wojciech 0
8. DOBOSZ Małgorzata Agnieszka 3
9. CHĄDZYŃSKA Małgorzata 0
10. MASŁOWSKI Arkadiusz 1
Total19
Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Narodowy
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:3
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. JÓZWIAK Bartosz 2
2. WITZBERG Maciej 0
4. WIŚNIEWSKI Maciej 0
5. BŁOSZYK Klaudia Justyna 0
6. JANUSZ Agata Joanna 0
7. JANKOWSKI Maciej Filip 0
8. TOMASZEWSKA Agnieszka 0
9. SMEKTAŁA Aleksandra Agnieszka 0
10. HANC Tomasz Ryszard 1
Total3
Lista nr 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej-Unia Pracy
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:63
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. ŁYBACKA Krystyna Maria 14
2. SZCZEPAŃSKI Wiesław Andrzej 1
3. KRETKOWSKA Katarzyna Maria 2
4. TOMASZEWSKI Tadeusz 0
5. KACZMAREK-LEKI Vanessa Małgorzata 1
6. AJCHLER Romuald Kazimierz 0
7. STREKER-DEMBIŃSKA Elżbieta 0
8. NIEDBAŁA Marek Leon 0
9. WITKOWSKA Karolina Joanna 0
10. ALEKSANDRZAK Leszek Grzegorz 45
Total63
Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:158
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. CZARNECKI Ryszard Henryk 71
2. DZIUBA Tadeusz Antoni 3
3. ROGACKI Adam Maksym 74
4. DERA-SZYMAŃSKA Karolina Teresa 5
5. HINC Sławomir Michał 4
6. WICHNIEWICZ Maria Joanna 0
7. SOWA Marek Jan 0
8. SOBOTA Halina Teresa 1
9. JEMIELITY Ewa Anna 0
10. MASIEL Jan Tadeusz 0
Total158
Lista nr 5 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Europa Plus Twój Ruch
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:19
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. SIWIEC Marek Maciej 12
2. ŁUKOMSKA-PYŻALSKA Izabella Dorota 3
3. KŁOSOWSKI Krzysztof 0
4. BANAŚ Paulina Ewa 2
5. BANASZAK Maciej 0
6. PANKOWSKA Justyna Agnieszka 0
7. SCHUPKE Stanisław 0
8. HAJDUŚ Bożena 1
9. OSTROWSKI Krzysztof Mariusz 1
10. KOSIŃSKA Monika 0
Total19
Lista nr 6 - Komitet Wyborczy Polska Razem Jarosława Gowina
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:14
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. LIPIŃSKI Dariusz Tadeusz 6
2. FRANKIEWICZ Joanna Dorota 2
3. MIRECKA-KATULSKA Agnieszka 2
4. MICHALAK Agnieszka 2
5. PIECHOWIAK Grzegorz 0
6. BRĘCZEWSKA Andżelika 0
7. STRZYŻEWSKI Rafał 0
8. JARMUSZKIEWICZ Krystian 1
9. GÓRECKI Robert Jarosław 0
10. BARYS Elżbieta Krystyna 1
Total14
Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:36
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. KOPACZ Zygmunt Bolesław 23
2. ADAMCZAK Michał Marek 1
3. ŻUPAŃSKA-ADAMIAK Janina 0
4. RYBARCZYK Tomasz 0
5. SZYMAŃSKI Kasper Jakub 4
6. KURASZKIEWICZ Joanna Małgorzata 0
7. INDRZEJCZAK Dawid 0
8. OSTASZEWSKA Agata Jadwiga 3
9. WAWRZYNIAK Piotr Bogusław 1
10. CZYŻ Natalia Maria 4
Total36
Lista nr 8 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:152
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. KOZŁOWSKA-RAJEWICZ Agnieszka 51
2. SZEJNFELD Adam Stanisław 60
3. WOŹNIAK Marek 12
4. WASZAK Małgorzata 5
5. WODZIŃSKA Marzena Renata 16
6. PIWOŃSKI Krzysztof Benedykt 4
7. PILAK Dariusz Józef 0
8. WILKOSZARSKA Krystyna 0
9. CZACHURA Barbara Henryka 0
10. STULIGROSZ Michał 4
Total152
Lista nr 9 - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:40
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. GRZYB Andrzej Marian 28
2. MOŻDŻANOWSKA Andżelika Anna 11
3. GRZESZCZAK Eugeniusz Tomasz 0
4. JANKOWIAK Wojciech 0
5. SZALCZYK Zofia Barbara 0
6. PASZYK Krzysztof Michał 0
7. KAŹMIERCZAK Mirosława Katarzyna 0
8. KUBIAK Andrzej 1
9. CHOJNACKA Andżelika Helena 0
10. BAUMGART Marek Piotr 0
Total40