A  A+ A+

WYBORY DO PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO
Kod terytorialny gminy 306101 Numer obwodu głosowania 46
Okręg wyborczy nr 7 Constituency Electoral Commission in w Kaliszu
Voivodeship WIELKOPOLSKIE County Kalisz Community Kalisz
Siedziba Obwodowej Komisji Wyborczej
Szkoła Podstawowa Nr 23 im. Eligiusza Kor-Walczaka 62-800 Kalisz ul.Sulisławicka 108-110
I. ROZLICZENIE KART DO GŁOSOWANIA
1. wyborców uprawionych do głosowania (umieszczonych w spisie) w chwili zakończenia głosowania 697
1a. w tym umieszczonych w części A spisu wyborców 697
1b. w tym umieszczonych w części B spisu wyborców 0
2. Komisja otrzymała kart do głosowania 483
3. Nie wykorzystano kart do głosowania 330
4. Liczba wyborców, którym wydano karty do głosowania (liczba podpisów w spisie) 153
4a. w tym w części A spisu wyborców (obywatele polscy) 153
4b. w tym w części B spisu wyborców (obywatele UE niebędący obywatelami polskimi) 0
5. Liczba wyborców głosujących przez pełnomocnika 0
6. Liczba wyborców głosujących na podstawie zaświadczenia o prawie do głosowania 0
7. Liczba wyborców, którym wysłano pakiety wyborcze 0
8. Liczba otrzymanych kopert zwrotnych 0
8a. Liczba kopert zwrotnych, w których nie było oświadczenia o osobistym i tajnym oddaniu głosu 0
8b. Liczba kopert zwrotnych, w których oświadczenie nie było podpisane przez wyborcę 0
8c. Liczba kopert zwrotnych, w których nie było koperty na kartę do głosowania 0
8d. Liczba kopert zwrotnych, w których znajdowała się niezaklejona koperta na kartę do głosowania 0
8e. Liczba kopert na kartę do głosowania wrzuconych do urny 0
II. USTALENIE WYNIKÓW GŁOSOWANIA
9. Liczba kart wyjętych z urny 153
9a. w tym liczba kart wyjętych z kopert na karty do głosowania 0
10. Liczba kart nieważnych (innych niż urzędowo ustalone lub nieopatrzonych pieczęcią obwodowej komisji wyborczej) 0
11. Liczba kart ważnych 153
12. Liczba głosów nieważnych (z kart ważnych) 3
13. Liczba głosów ważnych oddanych łącznie na wszystkie listy kandydatów 150
Lista nr 1 - Komitet Wyborczy Solidarna Polska Zbigniewa Ziobro
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:3
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. DERA Andrzej Mikołaj 2
2. TOMCZAK Witold Stanisław 0
3. PIETRZYKOWSKA-ĆWIEK Grażyna 1
4. JĘDRECKA Jolanta Janina 0
5. PROSTKO-PROSTYŃSKI Michał 0
6. MYKYTYN Anna Beata 0
7. SOBKOWIAK Łukasz Wojciech 0
8. DOBOSZ Małgorzata Agnieszka 0
9. CHĄDZYŃSKA Małgorzata 0
10. MASŁOWSKI Arkadiusz 0
Total3
Lista nr 2 - Komitet Wyborczy Wyborców Ruch Narodowy
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:6
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. JÓZWIAK Bartosz 5
2. WITZBERG Maciej 0
4. WIŚNIEWSKI Maciej 0
5. BŁOSZYK Klaudia Justyna 0
6. JANUSZ Agata Joanna 1
7. JANKOWSKI Maciej Filip 0
8. TOMASZEWSKA Agnieszka 0
9. SMEKTAŁA Aleksandra Agnieszka 0
10. HANC Tomasz Ryszard 0
Total6
Lista nr 3 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Sojusz Lewicy Demokratycznej-Unia Pracy
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:16
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. ŁYBACKA Krystyna Maria 3
2. SZCZEPAŃSKI Wiesław Andrzej 1
3. KRETKOWSKA Katarzyna Maria 0
4. TOMASZEWSKI Tadeusz 0
5. KACZMAREK-LEKI Vanessa Małgorzata 2
6. AJCHLER Romuald Kazimierz 0
7. STREKER-DEMBIŃSKA Elżbieta 0
8. NIEDBAŁA Marek Leon 0
9. WITKOWSKA Karolina Joanna 1
10. ALEKSANDRZAK Leszek Grzegorz 9
Total16
Lista nr 4 - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:33
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. CZARNECKI Ryszard Henryk 14
2. DZIUBA Tadeusz Antoni 0
3. ROGACKI Adam Maksym 17
4. DERA-SZYMAŃSKA Karolina Teresa 1
5. HINC Sławomir Michał 0
6. WICHNIEWICZ Maria Joanna 0
7. SOWA Marek Jan 1
8. SOBOTA Halina Teresa 0
9. JEMIELITY Ewa Anna 0
10. MASIEL Jan Tadeusz 0
Total33
Lista nr 5 - Koalicyjny Komitet Wyborczy Europa Plus Twój Ruch
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:8
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. SIWIEC Marek Maciej 6
2. ŁUKOMSKA-PYŻALSKA Izabella Dorota 0
3. KŁOSOWSKI Krzysztof 0
4. BANAŚ Paulina Ewa 0
5. BANASZAK Maciej 0
6. PANKOWSKA Justyna Agnieszka 1
7. SCHUPKE Stanisław 0
8. HAJDUŚ Bożena 1
9. OSTROWSKI Krzysztof Mariusz 0
10. KOSIŃSKA Monika 0
Total8
Lista nr 6 - Komitet Wyborczy Polska Razem Jarosława Gowina
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:4
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. LIPIŃSKI Dariusz Tadeusz 2
2. FRANKIEWICZ Joanna Dorota 0
3. MIRECKA-KATULSKA Agnieszka 0
4. MICHALAK Agnieszka 2
5. PIECHOWIAK Grzegorz 0
6. BRĘCZEWSKA Andżelika 0
7. STRZYŻEWSKI Rafał 0
8. JARMUSZKIEWICZ Krystian 0
9. GÓRECKI Robert Jarosław 0
10. BARYS Elżbieta Krystyna 0
Total4
Lista nr 7 - Komitet Wyborczy Nowa Prawica – Janusza Korwin-Mikke
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:16
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. KOPACZ Zygmunt Bolesław 12
2. ADAMCZAK Michał Marek 2
3. ŻUPAŃSKA-ADAMIAK Janina 0
4. RYBARCZYK Tomasz 0
5. SZYMAŃSKI Kasper Jakub 0
6. KURASZKIEWICZ Joanna Małgorzata 2
7. INDRZEJCZAK Dawid 0
8. OSTASZEWSKA Agata Jadwiga 0
9. WAWRZYNIAK Piotr Bogusław 0
10. CZYŻ Natalia Maria 0
Total16
Lista nr 8 - Komitet Wyborczy Platforma Obywatelska RP
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:32
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. KOZŁOWSKA-RAJEWICZ Agnieszka 7
2. SZEJNFELD Adam Stanisław 7
3. WOŹNIAK Marek 4
4. WASZAK Małgorzata 1
5. WODZIŃSKA Marzena Renata 13
6. PIWOŃSKI Krzysztof Benedykt 0
7. PILAK Dariusz Józef 0
8. WILKOSZARSKA Krystyna 0
9. CZACHURA Barbara Henryka 0
10. STULIGROSZ Michał 0
Total32
Lista nr 9 - Komitet Wyborczy Polskie Stronnictwo Ludowe
Liczba głosów ważnych oddanych na listę:32
Na poszczególnych kandydatów z tej listy oddano następujące liczby głosów ważnych:
1. GRZYB Andrzej Marian 23
2. MOŻDŻANOWSKA Andżelika Anna 9
3. GRZESZCZAK Eugeniusz Tomasz 0
4. JANKOWIAK Wojciech 0
5. SZALCZYK Zofia Barbara 0
6. PASZYK Krzysztof Michał 0
7. KAŹMIERCZAK Mirosława Katarzyna 0
8. KUBIAK Andrzej 0
9. CHOJNACKA Andżelika Helena 0
10. BAUMGART Marek Piotr 0
Total32