1 |
Gimnazjum im. Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 r. w Stanisławowie Pierwszym 05-126 Nieporęt ul. Jana Kazimierza 291 |
powszechny |
tak |
Część sołectwa Nieporęt obejmująca ulice na tzw. "Osiedlu Głogi" |
2 |
Gminne Przedszkole w Nieporęcie 05-126 Nieporęt ul.Jana Kazimierza 104 |
powszechny |
nie |
Część sołectwa Nieporęt obejmująca ulice na tzw. "Osiedlu Las" oraz ulice: Adama Mickiewicza, Asesora, Brzozowa, Chabrowa, Irysowa, Jacka Soplicy, Jana Kazimierza-numery parzyste, Niezapominajki, Pana Tadeusza, Kwitnącej Wiśni, Plac Wolności, Podkomorzego, Rejenta, Rejtana, Soplicowo, Protazego, Gerwazego, Szlachecka, Telimeny, Pszeniczna, Różana, Rumiankowa, Sasankowa, Stokrotki, Tulipanowa, Wieczornej Bryzy, Spokojna, Zegrzyńska, Białego Bzu, Epopei. |
3 |
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bronisława Tokaja w Nieporęcie 05-126 Nieporęt ul. Dworcowa 9 |
powszechny |
nie |
Część sołectwa Nieporęt obejmująca ulice: Dzikiej Róży, Nowolipie, kpt. Stefana Pogonowskiego, Wojska Polskiego, Dworcowa, Inwokacji, Jana Kazimierza-numery nieparzyste, Szkolna, Zamkowa, Zosi, Pilawa. |
4 |
Szkoła Podstawowa Nr 1 im. Bronisława Tokaja w Nieporęcie 05-126 Nieporęt ul. Dworcowa 9 |
powszechny |
nie |
Sołectwo Aleksandrów oraz część sołectwa Nieporęt obejmująca ulice: Czajki, Hubala, kpt. Benedykta Pęczkowskiego, Lawendowa, Małołęcka, Marsa, Nastrojowa, Polnych Kwiatów, Powstańców, Turkusowa, Zwycięstwa, Polna, Potocka, Świętego Huberta, Przyjaciół, Odrodzenia. |
5 |
Szkoła Podstawowa im.Wojska Polskiego w Białobrzegach 05-127 Białobrzegi ul. Wojska Polskiego 21 |
powszechny |
nie |
Sołectwa: Białobrzegi i Rynia |
6 |
Gimnazjum im. Bohaterów Bitwy Warszawskiej 1920 r. w Stanisławowie Pierwszym 05-126 Stanisławów Pierwszy ul. Jana Kazimierza 291 |
powszechny |
nie |
Część sołectwa Stanisławów Pierwszy obejmująca ulice: Słoneczna, Tęczowa, Spełnionych Marzeń, Jasna, Regatowa, Strużańska, Złotych Pisaków, Błękitna, Księżycowa, Sielska, Świetlana, Przyszłość-numery nieparzyste od nr 1 do nr 51 (z dalszym oznaczeniem alfabetycznym), numery parzyste - od nr 2 do nr 70 (z dalszym oznaczeniem alfabetycznym), Jana Kazimierza, Warsztatowa, Koncertowa, Barokowa, Harmonii, Swingowa, Operowa, Wolfganga A.Mozarta, Sonaty, Smyczkowa, Pięciolinii, Wiolinowa, Allegro, Brzozy, Konwaliowa, Jagodowa, Świerkowa, Borówkowa, Cyprysowa, Wesoła, Zajazdowa, Sokoła, Stolnika, Wojskiego, Geodetów, Drozdowa, Pogodna, Lisia, Kalinowa, Jarzębiny, Jodłowa, Leśny Zakątek, Paproci. |
7 |
Szkoła Podstawowa im. Batalionu Saperów Kościuszkowskich w Izabelinie 05-126 Izabelin ul. Szkolna 1 |
powszechny |
tak |
Sołectwo Izabelin oraz część sołectwa Stanisławów Pierwszy obejmująca ulice: Przyszłość-numery nieparzyste od nr 53 do końca, numery parzyste od nr 72 do końca, Baletowa, Brukowa, Graniczna, Izabelińska, Klonowa, Krzywa, Małołęcka, Wierzbowa, Rodzinna. |
8 |
Szkoła Podstawowa im.Wandy Chotomskiej w Józefowie 05-119 Józefów ul. Szkolna 61 |
powszechny |
nie |
Sołectwo Józefów |
9 |
Ośrodek Kultury w Kątach Węgierskich 05-126 Kąty Węgierskie ul. Kościelna 22 |
powszechny |
nie |
Sołectwa: Kąty Węgierskie i Rembelszczyzna |
10 |
Szkoła Podstawowa im. Wandy Chotomskiej w Józefowie 05-119 Michałów-Grabina ul. Szkolna 61 |
powszechny |
nie |
Sołectwo Michałów-Grabina |
11 |
Ośrodek Kultury w Stanisławowie Drugim 05-119 Stanisławów Drugi ul. Wolska 71A |
powszechny |
tak |
Sołectwa: Stanisławów Drugi i Wola Aleksandra |
12 |
Zespół Szkolno-Przedszkolny im. 28 Pułku Strzelców Kaniowskich w Wólce Radzymińskiej 05-126 Wólka Radzymińska ul. Szkolna 79 |
powszechny |
nie |
Sołectwa: Wólka Radzymińska i Beniaminów |
13 |
Ośrodek Kultury w Zegrzu Południowym 05-130 Zegrze Południowe ul. Osiedle Wojskowe 13 |
powszechny |
nie |
Sołectwo Zegrze Południowe |